۱۳۹۸ سه شنبه ۱۹ آذر
اهداف و رسالت دانشكده پزشكي

 

 

رسالت :

دانشكده پزشكي دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر مأموريت دارد تا در راستاي اجراي عدالت آموزشي، اخلاق حرفه اي، اخلاق پزشكي و آموزش مبتني بر جامعه و با در دست داشتن نيروي انساني كارآمد و با تجربه از طريق اجراي استانداردهاي ملي و بين المللي و انجام ارزيابي هاي مستمر و پزشكي مبتني بر شواهد و ارتقاء سطح انگيزه اعضاي هيئت علمي، كاركنان و فراگيران در جهت ارتقاء آموزش و تربيت نيروي انساني متخصص و كارآمد بر اساس نياز جامعه گام هاي موثري بردارد.

 

چشم انداز:

دانشكده پزشكي متعهد خواهد بود با تكيه بر نيروي انساني متخصص به اهداف خود كه همانا در راستاي چشم انداز 1404 مي باشد دست يابد. بر اين اساس دانشكده تلاش خواهد كرد با ايجاد محيطي مبتني بر مشاركت و استفاده بهينه از تمام نيروهاي آموزشي و غير آموزشي خود بهترين رتبه هاي آموزشي و پژوهشي را در ميان دانشكده هاي هم سطح خود كسب نمايد و نيز رتبه خود را در طول برنامه ارتقاء بخشد.

 

تاريخچه دانشكده:

دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر پس از اينكه كسب مجوزهاي مقدماتي لازم را جهت تبديل به دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر در مورخه بهمن و اسفند ماه 1397 از وزير محترم بهداشت و درمان وقت جناب آقاي دكتر حسن قاضي زاده هاشمي، و مورخه ارديبهشت 1398 از وزير محترم بهداشت و درمان جناب آقاي دكتر سعيد نمكي دريافت نمود فعاليت خود را بطور جدي جهت راه اندازي دانشكده پزشكي آغاز نمود.

تاریخ به روز رسانی:
1398/02/06
تعداد بازدید:
98
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal